» » Відбулася відкрита лекція «Діджиталізація та поступ smart cities»

Відбулася відкрита лекція «Діджиталізація та поступ smart cities»

Дата: 11-11-2021, 16:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася відкрита лекція із д.е.н., професором  Західноукраїнського національного університету Олександром Длугопольським.

Понад 200 учасників із різних закладів вищої освіти, які взяли участь у Осінній школі спілкувалися на  тему «Діджиталізація та поступ smart cities» у межах проєкту Жана Моне «Європейський досвід трансферу технологій для українських університетів».

У ході роботи слухачі обговорили проблеми цифровізації та розвитку розумних міст, науково-технічного прогресу, технооптимізму і технопесимізму, а також трансформації політик від глобалізму до суверенізму. Мета Осінньої школи -  поширення практик Європейського Союзу щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні та розбудова мережі інноваторів й винахідників в Україні.

Організатори – кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка».