» » Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Фінансово-економічні аспекти взаємодії банківського та реального секторів»

Дата: 9-11-2021, 14:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету запрошує  до участі у Всеукраїнській науковій інтернет-конференції «Фінансово-економічні аспекти взаємодії банківського та реального секторів» науковців, викладачів закладів вищої освіти, аспірантів, слухачів магістратури, студентів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проєктних організацій, банків та інших організацій, чия діяльність стосується тематики заходу.

Видання матеріалів зустрічі та збірника тез - безкоштовно та  формується тільки в електронному варіанті.

Матеріали надсилати на електронну адресу оргкомітету: kaf_bs@wunu.edu.ua не пізніше 30 листопада 2021 року.

інформаційний лист
Завантажити Переглянути онлайн