» » Вийшов із друку четвертий том хрестоматії «Система сучасних методологій»

Вийшов із друку четвертий том хрестоматії «Система сучасних методологій»

Дата: 8-11-2021, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вийшов із друку четвертий том хрестоматії «Система сучасних методологій», упорядником, відповідальним редактором і перекладачем якого є доктор психологічних наук, професор кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету Анатолій Фурман. Видання є вітчизняним методологічним бестселером системи професійної підготовки майбутніх докторів та студентів магістерських програм, а також затребуваним інструментом для філософів, методологів, науковців, управлінців й інших працівників соціономічних професій.

У публікації зібрані тексти світоглядного формату, логіко-тематичного змісту, cтилю і характеру методологування. У результаті сукупність прийомів дослідження постає, як самобутня сфера довершеної миследіяльності, найвагоміша тенденція розвитку сучасної культури, система різнорівневих рефлексивних саморозвиткових знань про методи, форми, засоби та інструменти методологічного мислення, інтелектуальна майстерність – стратегія і тактика, технологія й техніка.

Обсяг четвертого тому - 400 сторінок (формат А4), у яких репрезентовано вибрані праці Г.П. Щедровицького, І.Г. Фішмана, Г.Г. Копилова, а також представників наукової школи професора      Анатолія Фурмана: А.В. Фурман, А.А. Фурман, О.Є. Фурман, А.Н. Гірняк, М.К. Кубаєвський, С.В. Кучеренко, Ю.Я. Мединська, О.С. Морщакова.