» » Вийшла з друку монографія «Competitiveness and innovation: current trends in business management»

Дата: 5-11-2021, 17:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вийшла із друку колективна монографія кафедри фінансового контролю та аудиту класичного університету Тернополя й науковців Ольштинського університету (Польща) «Competitiveness and innovation: current trends in business management» за загальною редакцією доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету Михайла Лучка й завідувача кафедри економіки Ольштинського університету Станіслава Шмітки.

Публікація є результатом досліджень авторів із теоретичних питань та практичної реалізації сучасних трендів в управлінні бізнесом з метою підтримання конкурентоспроможності та нововведень. У книзі розглянуто пріоритетні напрями інноваційної спрямованості, методи досягнення ефективності бізнесу, концепт сталого розвитку та загрози пандемії.

Монографія видана для науковців, практиків, дослідників, бізнесменів, фахівців, викладачів, аспірантів і студентів закладів вищої освіти економічного профілю та зацікавлених осіб.