» » Студенти ЗУНУ поспілкувались із молоддю з університетів Німеччини та Африки

Студенти ЗУНУ поспілкувались із молоддю з університетів Німеччини та Африки

Дата: 5-11-2021, 15:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи Школи міжнародних комунікацій класичного університету Тернополя відбулася онлайн зустріч студентів з університетів Німеччини, Африки та України. Мета заходу – покращення міжкультурної комунікації та розвиток міжнародної співпраці.

У проєкті взяли участь студенти Університету Потсдам і д-р Андреас Торстен (Dr. Andreas Torsten aus der Universität Potsdam, Deutschland), студенти Університету Капштадт та доцент Ріко Ерен (Dozent Rico Ehren aus Kapstadt, Südamerika), а також студенти Західноукраїнського національного університету Софія Данилюк, Аліна Папай, Діана Левик, Станіслав Петришин, Марія Павлюк і директор Школи міжнародних комунікацій, професор Ольга Царик.

Учасники спілкуватися німецькою мовою в робочих групах на тему «Табу в міжкультурній комунікаціях».