» » Відбулася відкрита лекція професора Чорноморського національного університету

Відбулася відкрита лекція професора Чорноморського національного університету

Дата: 5-11-2021, 15:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

5 листопада 2021 року для студентів освітніх програм «Геодезія та землеустрій» та «Експертна оцінка землі та нерухомого майна» відбулася відкрита лекція доктора технічних наук, професора, в.о. завідувача кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили Лева Перовича.

Лев Перович розповів про особливості ведення земельного кадастру в передових країнах світу, розкрив історію його становлення та проблеми ведення в світі й створення Державного земельного кадастру в Україні.

Особливу увагу лектор звернув на брак спеціалістів у цій галузі та важливість їх якісної підготовки в закладах вищої освіти України. Під час онлайн-лекції відбулася жвава дискусія між студентами програм «Геодезія та землеустрій» та «Експертна оцінка землі та нерухомого майна» та лектором з приводу ведення земельного кадастру в Україні.