» » Інтелектуальна гра «Фінанси правлять світом, а ми управляємо фінансами!»

Інтелектуальна гра «Фінанси правлять світом, а ми управляємо фінансами!»

Дата: 5-11-2021, 12:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах вивчення дисципліни «Фінанси» та з нагоди відзначення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності студенти ІІ курсу факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету взяли участь в інтелектуальній грі на тему «Фінанси правлять світом, а ми управляємо фінансами!».

Із вітальним словом звернулися декан факультету фінансів та обліку доцент Андрій Кізима й завідувач кафедри фінансів ім. С.І. Юрія професор Ольга Кириленко.

Ідейними натхненниками та організаторами заходу виступили юнаки й дівчата групи ФМС-21: Анна Книш, Сніжана Плецан, Христина Маковійчук, Владислав Літинський, Яна Артемович та Ігор Стецик. У грі взяли участь 8 команд: «Фінансова Вікторія» (гр. ФФ-21), «Долярики» (гр. ФФ-22), «Номінал» (гр. ФМ-21 і гр. ФПС-21), «Гесіоди» (гр. ОПД-21), «Аудит» (гр. ОАБ-21), «Аналітики» (гр. ОАЦЕ-21), «Інвестори» (гр. ФМС-22), «Валюта» (гр. СЗ-21).

Упродовж гри відбулося 5 турів: «Хто є хто», «Що це означає?», «Закон є Закон», «Все про гроші», «Трішки про все, крім фінансів», Учасники ставили запитання із різних сфер фінансової науки і практики, продемонструвавши високий рівень ерудиції, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати у колективі.

Перемогу здобули команди «Аудит» (гр. ОАБ-21) та «Валюта» (гр. СЗ-21), які набрали однакову кількість балів.

Присутні викладачі – професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тетяна Кізима, доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Світлана Коваль, Ірина Сидор, Володимир Горин, Вікторія Булавинець побажали молоді наснаги до здобуття нових знань.