» » Відбудеться зустріч із бізнес-леді Анною Горкун

Відбудеться зустріч із бізнес-леді Анною Горкун

Дата: 4-11-2021, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільська бізнес-школа Західноукраїнського національного університету запрошує всіх охочих взяти  участь у зустрічі  із однією з наймолодших бізнес-леді великого підприємництва в Україні, власницею CEO виноробної компанії «46 Parallel Wine Group» та СЕО «Inkerman Ukraine» – Анною Горкун. Захід відбудеться  11 листопада 2021 року 0 17:00 годині за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/3284413912

Анна входить у ТОP-25 успішних жінок українського бізнесу 2020 року, ТОП-25 кращих топ-менеджерів країни за результатами рейтингу видання «Власть Денег» та ТОП-33 найуспішніших SelfMadeWomen України за версією Forbes Ukraine.

Багаторічне управління виноробним бізнесом, привели до того, що Анна сформувала власну філософію і погляди на те, яким має бути українське виноробство.

Модератор – к.е.н., доцент, заступник директора навчально-наукового інституту новітніх освітніх технологій ЗУНУ Олег Луцишин.