» » Відбувся брейн-ринг з нагоди Всеукраїнського тижня фінансової грамотності

Відбувся брейн-ринг з нагоди Всеукраїнського тижня фінансової грамотності

Дата: 3-11-2021, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах святкування Всеукраїнського тижня фінансової грамотності і вивчення студентами II курсу факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету дисципліни «Фінанси» відбувся брейн-ринг «Податки і податкова грамотність».

Із вітальним словом виступили: декан факультету фінансів та обліку ЗУНУ, доцент Андрій Кізима та завідувач кафедри фінансів ім. С.І. Юрія професор Ольга Кириленко.

Організатори заходу – студенти групи ФФ-21 Марія Гринчук, Сніжана Тивонюк, Анастасія Мирончук. Вони  представили команди «Акцизики» (Анастасія Ярух (капітан), Андрій Лозінський, Андрій Токарчук, Наталія Войцеховська, Володимир Ференц) та «Бюджет» (Ілля Кархут (капітан), Таміла Александер, Михайло Швець, Іван Кубацький, Андрій Дем’яник).

Учасники заходу відповіли на запитання, показавши неабияку ерудованість, креативність, вміння швидко мислити та ґрунтовну обізнаність у сфері податкової грамотності. Присутні почули багато цікавих фактів про податки світу.

За результатами трьох насичених раундів перемогу здобула команда «Акцизики».

Доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Світлана Коваль подякувала молоді за організацію брейн-рингу. Професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тетяна Кізима побажала юнакам і дівчатам постійно удосконалюватися й акцентувала увагу на важливості використання інтерактивних методик при вивченні дисципліни «Фінанси».

Координатори студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансова просвіта», доценти Вікторія Булавинець та Ірина Сидор висловили вдячність за проведення заходу, який в умовах дистанційного навчання дає можливість фахово поглиблювати та стрімко поширювати фінансові знання.