» » Відбулася зустріч адміністрації ЗУНУ із студентським активом

Відбулася зустріч адміністрації ЗУНУ із студентським активом

Дата: 2-11-2021, 14:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студентський актив Західноукраїнського національного університету зустрівся із адміністрацією вишу.  У ході спілкування перший проректор Микола Іванович Шинкарик наголосив молоді класичного університету Тернополя на важливості дотримання порядку освітнього процесу та методів контролю навчальної діяльності. До заходу долучилися Сергій Костянтинович Шандрук – директор навчально-наукового центру моніторингу якості освіти та методичної роботи, Казимир Зіновійович Возьний– директор бібліотеки імені Л.Каніщенка ЗУНУ. Освітяни розповіли про принципи академічної доброчесності, засоби запобігання корупції і можливості перевірки студентських робіт на плагіат за допомогою програми Unicheck.

Юнаки і дівчата обговорили проблеми етичних принципів даного напряму, алгоритми дій у разі їх виявлення, змоделювали різноманітні ситуації, які можуть виникати під час навчання, а також удосконалили свої знання у сфері академічної доброчесності.