Зустріч у форматі «Career talk»

Дата: 29-10-2021, 09:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут «Тернопільська бізнес-школа» Західноукраїнського національного університету та компанія «Делойт» в Україні запрошують молодь, яка прагне побудувати кар’єру у сфері аудиту та фінансів взяти участь у зустріч, у форматі «Career talk».

Deloitte – це глобальний̆ бренд, що об’єднує понад 330 тисяч фахівців, які працюють у мережі фірм-учасників та надають послуги у сфері аудиту, оподаткування, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками та супутні послуги у понад 150 країнах світу.

Якщо ти студент 3-4 курсу бакалаврату/магістратури, випускник останніх років, вивчаєш/вивчав економіку, фінанси, бухгалтерський̆ облік, аудит, математику тощо, володієш англійською (рівень Intermediate або вище), тоді цей захід саме для тебе.

Приєднуйся та познайомся із компанією, особливостями роботи відділу аудиту та кар'єрним шляхом, що відкритий перед кожним співробітником «Делойт», заповнюй анкету кандидата або відправляй резюме на пошту HR.

Зустріч відбудеться 3 листопада 2021 року о 10:00 годині, на платформі Zoom.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cZtrrXHjMSHzKxfV9