» » Студенти ЗУНУ відвідали ДП «Тернопільський науково – дослідний та проєктний інститут землеустрою»

Дата: 27-10-2021, 15:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти кафедри економічної експертизи та землевпорядкування Західноукраїнського національного університету освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» разом із куратором, к.т.н., доцентом Андрієм Вітровим відвідали Державне підприємство «Тернопільський науково – дослідний та проєктний інститут землеустрою».

Спілкувався із молоддю директор інституту Андрій Шмігель, який розповів про важливість професії геодезиста та землевпорядника у сучасних умовах, після відкриття в Україні ринку землі та перспективи працевлаштування після отримання диплому.

Юнаки і дівчата ознайомилися із спектром послуг, а саме: інвентаризація земель із метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою,  розроблення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів, виконання топографічної зйомки масштабу 1:500; 1:1000; 1:10000,  виконання повного комплексу робіт із проведення земельних торгів, розроблення проєктів землеустрою щодо встановлення, зміни меж і  відведення земельних ділянок, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, програми землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх об’єктів. Також студенти-геодезисти побачили яке сучасне геодезичне обладнання використовується для надання даних послуг та які прикладні геодезичні програми використовуються при оформленні землевпорядної документації.