» » Шановні студенти та працівники класичного університету Тернополя!

Шановні студенти та працівники класичного університету Тернополя!

Дата: 9-11-2021, 14:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На конкурс, який оголосила Тернопільська міська територіальна громада, від Західноукраїнського національного університету був поданий на розгляд у категорію « Естетичне облаштування міста» проєкт благоустрою пішохідної зони на вулиці Львівській (Алея Небесної сотні) та обладнання її екологічними парковими лавочками з сонячною батареєю, бездротовою зарядкою для телефонів Qi, USB, Wi-Fi, LED підсвіткою; системами освітлення і відеоспостереження (автор -  Лободіна Зоряна Миколаївна) . Проєкт пройшов перший етап розгляду й буде поданий для розгляду й голосування тернополянам. Голосування триватиме з 26 жовтня по 9 листопада 2021 року включно.

Просимо студентів, викладачів та усіх охочих підтримати проєкт №46 «Благоустрій пішохідної зони на вулиці Львівській»https://budget.e-dem.ua/6110100000/project/19243?compid=2452

Будь патріотом рідного університету. Голосуй, не залишайся осторонь! Долучайся до змін!