» » Вийшла з друку монографія «Економічна експертиза : теорія, методологія та організація»

Дата: 19-10-2021, 14:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вийшла з друку колективна монографія  науковців Західноукраїнського національного університету та професорів Ольштинського університету (Польща)  «Економічна експертиза : теорія, методологія та організація» за загальною редакцією доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри фінансового контролю та аудиту Михайла Лучка.

Публікація є результатом наукових досліджень авторів із теоретичних питань та прикладних аспектів здійснення економічних експертиз. У книзі описано теоретичні засади здійснення експертної діяльності у сфері економіки, визначено сутність і роль економічних експертиз в контрольній практиці, особливості надання послуг з економічних експертиз і експертних досліджень.

Монографія видана для науковців, практиків, студентів закладів вищої освіти економічного спрямування та зацікавлених осіб.