» » Зустріч студентів у межах проєкту Global Case Study Challenge

Зустріч студентів у межах проєкту Global Case Study Challenge

Дата: 18-10-2021, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася робоча зустріч студентів у межах проєкту Global Case Study Challenge, в якій вперше бере участь команда  України -  12 студентів Західноукраїнського національного університету.

Упродовж семестру молодь працюватимуть у міжнародних командах, а їх у проєкті 85,  із метою удосконалення навичок  міжкультурних комунікацій у сфері міжнародного бізнесу та цифрових досліджень.

Сьогодні зі студентами працювала Анна Зіненко - організатор проєкту, професорка провідних закладів вищої освіти Європи та США, українка за походженням. Говорили про сталий розвиток, корпоративну соціальну відповідальність та міжнародний бізнес.

У семінарі взяли участь викладачі та студенти класичного університету Тернополя.