» » Вивчаємо підходи до корпоративного сталого розвитку разом із проєктом Global Case Study Challenge!

Дата: 18-10-2021, 10:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Команда із 12 студентів Західноукраїнського національного університету представляє Україну  у міжнародному освітньому проєкті Global Case Study Challenge,  мета якого поглибити знання та прокачати навички із міжнародного бізнесу, крос-культурних комунікацій і цифрових досліджень.

Анна Зіненко - одна з організаторів проекту, професорка у ряді закладів вищої освіти Європи і США зі  сталого розвитку, корпоративної соціальної відповідальності та міжнародного бізнесу, українка за походженням. Вона люб’язно дарує свій семінар з цієї нової для всього світу проблеми нашій команді і всім охочим у класичному університеті Тернополя.

Онлайн-семінар  Guide into Corporate Sustainability (concepts and tools) англійською мовою відбудеться у понеділок, 18 жовтня 2021 року, 15:15 – 16:25 годині.

Zoom-посилання: https://us02web.zoom.us/j/83660084332.