» » Студенти взяли участь у віртуальному міжнародному проєкті

Студенти взяли участь у віртуальному міжнародному проєкті

Дата: 13-10-2021, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цього року Західноукраїнський національний університет долучився до віртуального міжнародного проєкту «Working Across Borders».

У заході беруть участь провідні університети Німеччини, Італії, Фінляндії, Бельгії, Канади, США, Бангладешу, Індонезії, Словенії, Еквадору, Нідерландів, Гани, Казахстану, Словенії та інших країн.

Класичний університет Тернополя став єдиним учасником з-поміж українських закладів вищої освіти. Координатор – кафедра міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ.

Це міждисциплінарний проєкт, у межах якого студенти працюють у міжнародних командах над створенням бізнес-стратегії для компанії-замовника Garcia, виробника джинсового одягу.