» » Студенти ЗУНУ на Європейському молодіжному форумі EYFON

Студенти ЗУНУ на Європейському молодіжному форумі EYFON

Дата: 11-10-2021, 16:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти Школи міжнародних комунікацій Західноукраїнського національного університету 3-9 жовтня 2021 року взяли участь у Європейському молодіжному форумі EYFON (Austria, Neumarkt).

Учасники вивчали Європейські цінності, відносини країн ЄС з сусідами, обговорювали майбутнє ЄС, зміни клімату, політичні проблеми та їх рішення, обмінювались безцінним досвідом, пізнавали культуру різних країн Європи, спілкуючись зі студентами з університетів Австрії, України, Словаччини, Італії, Німеччини та інших країн. Молодь покращувала навички спілкування іноземними мовами, розглядала питання взаємної поваги в Європі.

Досвід міжкультурного діалогу був неоціненний. Окрім спеціалізованих лекцій, майстер-класів та обговорень, учасників чекала різноманітна програма дозвілля.

Форум проходив у центральній Австрії, у місті Neumarkt in der Steiermark, у замку Europaburg. Для студентів проводили цікаві розважальні заходи, де вони мали змогу практикувати мовні навички та обмінюватись досвідом з молоддю звідусіль в Європі.

Сертифікати за участь у Європейському молодіжному форумі EYFON отримали студенти Геляс Вікторія (БКП-22), Мишка Ірина (БКП-21), Бурчик Анна (БКП-21), Романський Олександр (БКП-21), Старицька Анна-Марія (БКП-21), Малінович Павло (ІПЗ-22), Семенюк Вікторія (ПРм-11), Шухман Вадим (МЕНМ-31), Балабан Юлія (МП-21),  Черсак Назар (ПР-42), Зварич Ірина (ДІД-41), Ярощук Аліна (ПДм-11) та доцент кафедри кримінального права та процесу, заступник декана юридичного факультету Мазепа Світлана і професор кафедри іноземних мов та ІКТ, директор Школи міжнародних комунікацій Царик Ольга.