» » Відбулася дискусійна платформа «Про головне з Гарі Табахом»

Відбулася дискусійна платформа «Про головне з Гарі Табахом»

Дата: 27-09-2021, 14:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у навчально-науковому інституті комунікацій Західноукраїнського національного університету відбулася перша навчальна дискусійна платформа «Про головне з Гарі Табахом», метою якої було залучення відомих лідерів політичної, військової, гуманітарної та бізнес-сфери для обговорення важливих тем щодо миротворчості і безпеки у світі.

Студенти магістерської освітньої програми «Перемовини та врегулювання конфліктів» й гості заходу отримали справжню інтелектуальну насолоду від спілкування. Дуже виважено, глибоко, аналітично, обгрунтовано говорили й дебатували про діалог між Україною та Росією експерти дискусії, а саме:

• Андрій Ілларіонов – економіст, політик, громадський діяч, доктор PhD;

• Вадим Рахліс – професійний перемовник, директор Школи перемовин ННІК, доктор PhD;

• Микола Лазарович – політолог, професор, учасник бойових дій, заслужений працівник освіти України.

Модератор - американський військовий діяч, капітан І рангу ВМС США Гарі Табах.

Учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання, проте багато проблем залишилися не обговореними, тому попереду нові цікаві зустрічі.