» » Студенти взяли участь у квесті до 55-річчя ЗУНУ

Студенти взяли участь у квесті до 55-річчя ЗУНУ

Дата: 24-09-2021, 12:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти класичного університету Тернополя взяли участь у пізнавально-розважальному квесті «ЗУНУ-55», який організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання. Команди усіх факультетів, інститутів та коледжу Західноукраїнського національного університету долучилися до заходу.

На дев’яти локаціях юнаки і дівчата отримували завдання з історії вишу, символіки та культури, розгадували ребуси, розпізнавали відомих випускників, а також молодь ознайомилась із найцікавішими спеціальностями, які можна вивчати у  ЗУНУ.  Завдання потрібно було виконувати швидко і точно, адже від спритності залежала перемога. Усі весело провели час та ближче познайомились із рідним закладом вищої освіти.

Перше місце виборов соціально-гуманітарного факультету, друге –  ВСП  фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій, третє – факультет  економіки та управління.