» » Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції студентів та молодих учених з міжнародною участю

Дата: 24-09-2021, 12:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Факультет економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує професорсько-викладацький колектив вишу взяти участь у роботі VІ науково-практичної конференції студентів та молодих учених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі», яка відбудеться 28 жовтня 2021 року у класичному університеті Тернополя за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4.

Напрями роботи:

Секція 1. Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту організацій.

Секція 2. Публічне управління в Україні: проблеми становлення та розвитку.

Секція 3. Стратегічні напрямки управління людськими ресурсами в умовах нової економіки.

Секція 4. Посткризова реальність та діджиталізація економіки.

Секція 5. Підприємництво, логістика і торгівля в умовах цифрової економіки.

Секція 6. Нові вектори розвитку маркетингу в Україні та світі.