» » Освітня платформа «Upgrade: зростання» для студентів ЗУНУ

Освітня платформа «Upgrade: зростання» для студентів ЗУНУ

Дата: 22-09-2021, 15:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У жовтні стартує освітня платформа «Upgrade: зростання» для студентів класичного університету Тернополя, організатором якої є навчально-науковий центр інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету.

Запрошуємо молодь вишу взяти участь у  тренінгах і вебінарах із дизайну кар'єри та особистого зростання:

-        маркетинг особистості та «Я-бренд»;

-        резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки;

-        технологія пошуку роботи;

-        організація проєктної діяльності;

-        емоційний інтелект фахівця;

-        взаєморозуміння - перший крок до успіху;

-        цифрові навички та медіаграмотність;

-        лідерство;

-        успішні переговори;

-        технології розвитку креативності і критичного мислення;

-        тимбілдінг.

Із вами працюватимуть:

Олена Борисяк – консультантка з дизайну кар’єри, проєктна менеджерка, практикуюча рекрутерка, кандидатка економічних наук;

Марія Корман – консультантка з психології усвідомленого управління, психологиня, сертифікована бізнес-тренерка, кандидатка історичних наук.

Участь для студентів ЗУНУ безкоштовна.

Реєстрація до 30 вересня 2021 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/17jW7fSpZKRXXpGOd6bE180acI7Ul0_hDFHbn1i_BCgM/edit

Або ж писати на електронну адресу: nncirt@wunu.edu.ua  «Хочу на освітню платформу "Upgrade: зростання»