» » Посвята першокурсників кафедри міжнародних відносин та дипломатії

Посвята першокурсників кафедри міжнародних відносин та дипломатії

Дата: 22-09-2021, 14:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася посвята у першокурсники студентів кафедри міжнародних відносин та дипломатії ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина  ЗУНУ.

Це був незабутній, наповнений позитивними емоціями та веселощами день. Студенти відвідали Збаразький замок, ознайомилися із його історією, оглянули експозиції кімнат та дізналися інформацію щодо розвитку дипломатичних відносин. Молодь із захопленням слухала розповідь екскурсовода про відомого державного діяча Криштофа Збаразького, який у 1623 р. як посол Речі Посполитої уклав мир із Османською імперією на таких вигідних умовах, що великий сейм висловив йому публічну подяку. Великий інтерес у юнаків та дівчат  викликала історична постать Станіслава-Нестора Морозенка.

Згодом були музичні розваги, веселі конкурси, ігри та промова обіцянки молодого дипломата. Тепер  кожен із впевненістю може сказати, що він  «бренд-амбасадор» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».