» » До уваги студентів класичного університету Тернополя!

До уваги студентів класичного університету Тернополя!

Дата: 22-09-2021, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 вересня 2021 року відбудуться вибори студентських деканів та голови університетської ради студентів Західноукраїнського національного університету.

Для подання документів щодо участі у виборах на посаду голови УРС, студентського декана/директора факультету/інституту/коледжу потрібно звернутися до виборчої комісії відповідного підрозділу:

Голова виборчої комісії щодо виборів голови УРС – Василина Пахолок.

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФФО –  Вікторія Бутенко.

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФЕУ – Юлія Барська.

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ФКІТ – Тетяна Дейнека.

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана ЮФ – Віта Мидзин.

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського декана СГФ – Тетяна Познаньська.

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ННІІПІ – Оксана Чорна.

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина – Марта Демчан.

Голова виборчої комісії щодо виборів студентського директора ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» – Христина Гринчук.

Виборчі дільниці працюватимуть з 9:00 до 16:00 год.

Виборчі дільниці:

ФФО – Корпус № 11, 2 поверх.

ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина – Корпус № 1, 2 поверх.

ННІІПІ – Корпус № 2, аудиторія.

ФЕУ – Корпус № 3 (хол 1 поверху).

ФКІТ – Корпус № 6 (хол 1 поверху).

ЮФ – Корпус № 5 (хол 1 поверху).

СГФ – Корпус № 10 (хол 1 поверху).

ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» – Корпус № 2, (хол 1 поверху).

Закликаємо університетську спільноту прийти і підтримати своїх лідерів!