» » Викладачі ЗУНУ отримали диплом переможця Всеукраїнського конкурсу наукових і навчальних програм

Дата: 21-09-2021, 17:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри економіки та економічної теорії Західноукраїнського національного університету отримав диплом переможця Всеукраїнського конкурсу наукових і навчальних програм «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології» за видану монографію «Екологічний вимір держави добробуту». Публікація створена для науковців, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, викладачів, аспірантів, студентів економічних спеціальностей й усіх, хто цікавиться проблемами екологізації і розвитку держав добробуту  у ХХІ столітті.

Наукова редакція - завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Віктор Козюк.