» » Класичний університет Тернополя – перший серед українських університетів за результатами XVI літньої Універсіади України

Дата: 21-09-2021, 15:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тріумфальна подія! Західноукраїнський національний університет 16-ий раз поспіль виборов пермогу в загальнокомандному заліку XVI літньої Універсіади України, здобувши перше місце серед закладів вищої освіти України 4 категорії.

У місті Вінниця  відбулася Генеральна Асамблея Спортивної студентської спілки України, де підвели підсумки й нагородили переможців.

У заході взяли участь:

Адам Рочек – президент Європейської університетської спортивної асоціації;

Артур Селецький – заступник Міністра освіти і науки України;

Віталій Лавров – заступник Міністра молоді та спорту України

Євгеній Імас – президент Спортивної студентської спілки України;

Петро Саух – член Президії Національної академії педагогічних наук України;

Роман Греба – президент Української федерації учнівського спорту;

Вадим Стеценко – голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Західноукраїнський національний університет отримав кубок переможця, який засвідчує вагомі здобутки закладу вищої освіти у царині спорту. Наші студенти є гордістю України, бо кожного року поповнюють скарбничку держави нагородами. Подія приурочена Міжнародному дню студентського спорту, який за рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО відзначається 20 вересня в багатьох країнах світу.

У святкуванні взяли участь студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки та Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету.

Спорт – це джерело постійного натхнення, пристрасті, прагнення до першості! Продовжуйте жити спортом! Зберігайте завжди у серці та душі відчуття невгамовності, енергійності та великої любові до справи, якою займаєтесь!