» » Зустріч із начальником Тернопільського відділення АТ АКБ "Львів"

Зустріч із начальником Тернопільського відділення АТ АКБ "Львів"

Дата: 20-09-2021, 12:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулась робоча зустріч представників центру працевлаштування та зв'язків з випускниками Західноукраїнського національного університету та начальника Тернопільського відділення АТ АКБ "Львів" Семчишина Миколи. Під час зустрічі були обговорені питання співпраці щодо проходження студентами спеціальності «Банківська справа»  практики в установі; взаємодію як з роботодавцем.

Доцент кафедри банківського бізнесу Сенів Богдан рекомендував одну із кращих студенток, а саме магістрантку групи ФБСм-11  Окрепку Лілію для стажування у Тернопільському відділенні АТ АКБ "Львів".

Успішних студентів спеціальності «Банківська справа» запросили  на проходження практики у Тернопільському відділенні АТ АКБ "Львів".

Переконані, що співпраця буде результативною!