Хакатон «Чемпіонат 24/1»

Дата: 21-09-2021, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 18-19 вересня у Західноукраїнському національному університеті відбувся «Хакатон «Чемпіонат 24/1». Захід спрямований на підвищення компетентностей студентів університету та молоді міста у сфері маркетингу, IT та менеджменту для професійного та кар’єрного розвитку, свідомого вибору життєвого шляху.
У проєкті взяли участь 200 осіб віком від 16 до 25 років. У ході роботи молоді люди послухали виступи спікерів, презентували розроблені проєкти та отримали досвід роботи у команді, працюючи над бізнес-кейсами.
Спільний проєкт навчально-наукового інституту новітніх освітніх технологій, Тернопільської бізнес-школи та громадської спілки «Молодіжний центр Тернопіль» вдався, адже юнаки та дівчата потоваришували, отримали корисні навички та дізналися багато цікавого від спікерів.