» » Школа польського та європейського права оголошує набір слухачів

Школа польського та європейського права оголошує набір слухачів

Дата: 16-09-2021, 14:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Оголошується набір слухачів на 2021-2022 навчальний рік у Школу польського та європейського права. Це спільна програма Західноукраїнського національного університету (м.Тернопіль) та Ягеллонського університету (м. Краків).

Під час участі вам буде запропоновано:

• курс польської юридичної мови;
  • курс лекцій та практичних занять з актуальних та перспективних правових дисциплін, а зокрема: господарського, банківського, цивільного, договірного, біржового, європейського права. Лекції проводять професори Ягеллонського, Варшавського, Оснабрюцького, Люксембурського зво та юристи-практики із держав-членів ЄС;
  • участь у конференціях та науково-практичних семінарах з актуальних правових питань;
  • отримання диплому про закінчення Школи польського та європейського права.
  • найкращим слухачам буде запропонована стипендія для проходження стажування у престижних польських юридичних об’єднаннях, адвокатських конторах, банках, комерційних корпораціях та державних установах (Варшава, Краків).

Презентація програми відбудеться 17 вересня о 12:30 годині (аудиторія 301, корпус юридичного факультету) та 24 вересня о 16:00 годині  (Zoom ID:  848 6738 0803; рasscode: 123456).

Для реєстрації вам потрібно заповнити анкету анкета
Завантажити Переглянути онлайн

та надіслати  її на електронну пошту:  eplawschool15@gmail.com

Набір триватиме до 30 вересня 2021 року.

Контактні особи:

+380673540424 – Людмила Михайлівна Саванець.

+380974820101 – Тетяна Олександрівна Подковенко.