ДЗВОНИ
НАМ

» » Зустріч із координатором міжнародних програм бізнес-школи Технологічного Інституту Британської Колумбії та Президентом Open World Learning Society (O.W.L)

Дата: 15-09-2021, 16:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася робоча зустріч ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого, проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксани Десятнюк та координатора міжнародних програм бізнес-школи Технологічного Інституту Британської Колумбії та Президентом Open World Learning Society (O.W.L) Світлани Комінко.

У ході роботи колеги обговорили нові міжнародні проєкти, співпрацю в освітній, культурній та науковій сферах. Домовилися про підписання меморандуму та узгодили нові напрями діяльності.