» » Підписано договір про співпрацю із Тернопільською дослідною станцією Інституту ветеринарної медицини НААН

Дата: 15-09-2021, 16:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у класичному університеті Тернополя було підписано договір про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Тернопільською дослідною станцією Інституту ветеринарної медицини НААН.

Ректор Андрій Крисоватий зазначив: «Упродовж років ми розвиваємо зв’язки між науковцями та покращуємо якість надання освітніх послуг. Ця співпраця дає можливість студентам і викладачам брати участь у наукових дослідженнях, спільних проєктах, грантах.  Наша мета - стати рушійною силою у галузі інновації біотехнологій та агротехнологій, а також виховати знавців своєї справи – справжніх професіоналів».

У межах партнерства сторони домовилися про обмін досвідом, підвищення кваліфікації науковців установ, проходження навчальних практик та проведення спільних конференцій.

У церемонії підписання взяли участь директор навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Василь Брич й в.о. завідувача кафедри агробіотехнологій Антін Шувар.

Нехай злагоджена командна робота сприяє досягненню нових цілей і здобутків.