» » Молодь вишу ознайомилася із структурою книгозбірні ЗУНУ

Молодь вишу ознайомилася із структурою книгозбірні ЗУНУ

Дата: 14-09-2021, 15:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти-першокурсники освітніх програм «Фінансовий менеджмент» та «Соціальне забезпечення» факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету разом із кураторами відвідали бібліотеку імені Л. Каніщенка ЗУНУ.

Досвідчені бібліографи організували пізнавальну екскурсію і розповіли про структуру книгозбірні. Юнаки та дівчата побували у відділі комплектування й наукової обробки літератури, інформаційно-бібліографічному відділі, відділі обслуговування, читальних залах для викладачів, аспірантів, студентів, ознайомилися із особливостями пошуку літератури в електронному каталозі, який налічує понад 300 тис. записів.

Сподіваємося, що першокурсники стануть частими гостями університетської бібліотеки, адже книги відкривають світ, а читаючи, ми навчаємося та здобуваємо знання!