» » Конкурс на зарахування до команди Global Case Study Challenge!

Конкурс на зарахування до команди Global Case Study Challenge!

Дата: 26-08-2021, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет – перший і єдиний серед українських закладів вищої освіти, який візьме участь у глобальному освітньому проєкті з міжнародного бізнесу, крос-культурних комунікацій та інноваційного цифрового навчання Global Case Study Challenge (GCSC)!

Упродовж трьох місяців (жовтень-грудень 2021) команди студентів із 23 університетів-представників п’яти континентів світу під керівництвом найкращих професорів і практиків будуть вивчати міжнародний бізнес та змагатися у розв’язанні завдань.

Детальніше читайте за посланням: https://www.globalcasestudychallenge.com/

Унікальна можливість для студентів класичного університету Тернополя безкоштовно навчатися у найкращих викладачів провідних університетів та бізнес-шкіл світу, вдосконалювати свою англійську, лідерські та навички цифрових досліджень, культурний інтелект. Такий досвід стане вагомим аргументом для працевлаштування у світових корпораціях!

Оголошуємо конкурс серед юнаків й дівчат на зарахування до команди Global Case Study Challenge!

Для формування команди ЗУНУ будуть відібрані 10 студентів, які поєднують у собі такі якості:

• відповідальність;
  • підприємливість;
  • креативність;
  • володіння англійською і цифровими навичками;
  • володіння якостями лідера і командного гравця;
  • бажання вчитися і перемагати завдяки своєму розуму, таланту і комунікабельності.

Зроби амбітний крок у розвиток цих якостей – прийми цей CHALLENGE!

Тобі потрібно до 6 вересня 2021 року надіслати мотиваційний лист англійською мовою одразу на дві електронні адреси:

tsarykolga@gmail.com ( Ольга Царик, в.о. директора Міжнародної школи комунікацій ЗУНУ) та e.mykhail@gmail.com (Олена Михайленко, представниця GCSC в Україні) , а також заповнити реєстраційну Google форму за посиланням:

У темі листа вкажи: «На конкурс GCSC». Розкажи про себе і напиши, чому ти хочеш стати частинкою до команди проєкту. Переконай організаторів дати тобі шанс почати міжнародну кар’єру!

Зустріч та інтерв’ю із кандидатами відбудеться під час III International Week WUNU 8-9 вересня 2021 року.