» » Відбувся VII традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу пам'яті ректора Сергія Юрія

Дата: 26-08-2021, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23-25 серпня 2021 року у спортивному комплексі Західноукраїнського національного університету відбулися ігри VII традиційного Всеукраїнського турніру з волейболу, пам'яті ректора Сергія Юрія.  Відкривали змагання перший проректор класичного університету Тернополя Микола Шинкарик, директор навчально-наукового центру студентського спорту Роман Циквас, заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко, голова Тернопільського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту  Олександр Бірюков, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів ТОДА Андрій Човган.

Змагалися 4 команди:

• «Галичанка-ЗУНУ» (м.Тернопіль);
  • «Волинь-Університет» (м.Луцьк);
  • «Регіна» (м.Рівне);
  • «Білозгар» (м.Вінниця).

Чемпіонами турніру стали спортсмени із м. Вінниця - «Білозгар»

2 місце – «Волинь»

3 місце – «Галичанка-ЗУНУ»

4 місце – «Регіна»

У номінації «Кращий блокуючий» перемогла Даньчак Вікторія («Волинь»), «Кращий ліберо» - Лустюк Тетяна(«Регіна»), «Кращий нападник» - Павлик Адріана(«Галичанка-ЗУНУ») «Кращий зв'язуючий» - Рудик Олена(«Волинь»), «Кращий гравець» - Якушева Валерія(«Білозгар»).

Вітаємо гравців та бажаємо приємних емоцій, спортивного завзяття та віри у власні сили!