Студенти ЗУНУ — найкращі!

Дата: 2-08-2021, 13:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка 4 курсу юридичного факультету Західноукраїнського національного університету  Марія Івах - одна із найкращих 50 правників України, яка пройшла відбір в Антикорупційну школу НАБУ – це проєкт, який реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС — провідної антикорупційної програми підтримки в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Дівчина зазначає: «Загалом це закритий відбір і ми все здавали анонімно. Перший етап ­– перевірка знань, ми відповідали на питання по юриспруденції та діяльності НАБУ, другий – мотиваційне есе. Це новий досвід і нереальні враження, які дають можливість молоді стати лідером й успішною людиною».

Класичний університет Тернополя пишається тобою та бажає, щоб хоробре серце завжди підкорювало нові вершини!