» » Триває прийом заявок на участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів

Триває прийом заявок на участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів

Дата: 23-07-2021, 10:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проектів, який відбудеться в першому Регіональному акселераторі GCIP для інновацій, технологій та стартапів на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, учні, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів, представники закладів вищої освіти, наукових установ та  інших інноваційних структур.

У разі зацікавленості та для підтвердження участі у конкурсі, просимо команди заповнити гугл-форму за посиланням: t.ly/W9ZM

Заявку можна подати до 25 липня 2021 року.

Участь у конкурсі безкоштовна. Витрати за відрядження покриваються за рахунок учасників.

Детальна інформація за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/trivaye-prijom-zayavok-na-uchast-u-konkursi-eco-friendly-startap-proyektiv