» » Студенти ЗУНУ вибороли перемогу на VIII Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Ворка!

Дата: 20-07-2021, 11:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 липня у фізкультурно-оздоровчому комплексі відбувся VIII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Ворка. Юнаки із класичного університету Тернополя взяли участь у змаганнях та продемонстрували хороший результат.

Студент факультету економіки та управління ЗУНУ Василь Васильківський виборов золоту нагороду у ваговій категорії до 67 кг. А студент навчально наукового-інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Едуард Стрільчук здобув перемогу у ваговій категорії до 60 кг. У фінальній сутичці переміг Володимир Войтович (коледж економіки, права та інформаційних технологій).

Спорт — це сила і мудрість, віра в себе і старанна праця, то ж бажаємо нашим спортсменам не сходити з обраної дистанції, вперто та наполегливо йти до перемоги!