» » Дискусійна панель з Гарі Табахом

Дискусійна панель з Гарі Табахом

Дата: 14-07-2021, 12:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 липня о 15.00 год в залі електронних ресурсів класичного університету Тернополя відбудеться зустріч з американським військовим діячем, капітаном І рангу ВМС США Гарі Табахом.

На заході обговорюватимемо питання про зовнішню політику України, аналізуватимемо зростання загроз миру у світі, розглянемо проблеми формування глобальної безпеки та врегулювання конфліктів у різних куточках світу, дослідимо актуальність використання технологій миробудівництва та нагальної потреби у професійних фахівцях у сфері кризових перемовин.

Зустріч відбудеться у рамках презентації міжнародної міждисциплінарної освітньо-наукової магістерської програми «Перемовини та врегулювання конфліктів», що реалізується у класичному університеті Тернополя.