» » Зустріч у рамках Міжнародної школи комунікацій

Зустріч у рамках Міжнародної школи комунікацій

Дата: 13-07-2021, 14:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 липня у рамках Міжнародної школи комунікацій відбулася зустріч на платформі Zoom.

У заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток), доктор економічних наук, професор Оксана Десятнюк, керівник освітнього-наукової магістерської програми "Перемовини і вирішення конфліктів", кандидат педагогічних наук Вадим Рахліс, гарант освітньо-наукової магістерської програми "Перемовини і вирішення конфліктів", кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Коваль, в.о.директора Міжнародної школи комунікацій, доктор педагогічних наук, професор Ольга Царик та тренер з перемовин  магістр права Світлана Каліцун (Академія перемовин, м.Відень, Австрія).

У ході розмови було обговорено можливості співпраці Віденської академії перемовин та залучення австрійських перемовників до викладання на освітньо-науковій магістерській програмі "Перемовини і вирішення конфліктів".