» » Вітаємо переможців конкурсу «Формула успіху - 2021»

Вітаємо переможців конкурсу «Формула успіху - 2021»

Дата: 24-06-2021, 18:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 червня 2021 року у класичному університеті Тернополя відбулося нагородження учасників конкурсу викладачів-кураторів студентських академічних груп «Формула успіху-2021».

Організатори – відділ гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету.

Участь взяли представники факультетів, інститутів, коледжів нашого закладу вищої освіти. Варто відзначити  креативність керівників, а також творчий потенціал, нестандартність та бажання творити.

Ірина Любезна, викладачка-кураторка навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури набрала найбільшу кількість вподобань та зайняла перше місце, друге – посіла Марія Бригадир, доцент кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету; третє – Вікторія Гомотюк, старший викладач кафедри міжнародних економічних відносини  навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Щиро дякуємо Інні Гуцул, доценту кафедри податків та фіскальної політики факультету фінансів та обліку, Мар’яні Олійник, викладачу циклової комісії загальноосвітньої підготовки ВСП «Фахового  коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ», Ользі Боднар, доценту кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, Наталії Бутрин-Боці, доценту кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету.

Бажаємо підкорювати нові вершини та нехай у кожній справі вас очікує успіх!
Усі переможці отримали грошові премії від профспілкового комітету працівників Західноукраїнського національного університету.