» » Ректор ЗУНУ взяв участь у відкритті відбіркового етапу змагань з мініфутболу

Ректор ЗУНУ взяв участь у відкритті відбіркового етапу змагань з мініфутболу

Дата: 23-06-2021, 17:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті розпочався відбірковий етап змагань з мініфутболу  на Кубок Голови Національної поліції України. Ректор Андрій Крисоватий разом із  начальником Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, генералом поліції третього рангу    Олександром Богомолом провели відкриття спортивного турніру.

Андрій Ігорович звернувся до присутніх зі словами вітань: «Дуже приємно, що ми сьогодні зібралися у класичному університеті Тернополя! Вітаю усіх спортсменів, які беруть участь у турнірі. Для кожного із вас – це хобі, життя, захоплення. Важливо пам’ятати, що за спортом велике майбутнє, адже боротьба на полі виховує сильних тілом та духом людей.  Впевнений, що своїм азартом, наполегливістю  та цілеспрямованістю  ви досягнете поставленої мети і здобудете перемогу. Успіхів!»

Участь у грі взяли команди із різних міст, а саме:

ГУНП в Львівській області;

ГУНП в Волинській області;

ГУНП в Чернівецькій області;

ГУНП в Івано-Франківській області;

ГУНП в Закарпатській області;

ГУНП в Тернопільській області;

З  68 спортсменів – 27 учасників бойових дій.

Турнір відбуватиметься упродовж 2-ох днів.

Спорт – це здоров’я, сила, єдність!