» » Відбулося засідання Вченої ради університету

Відбулося засідання Вченої ради університету

Дата: 22-06-2021, 17:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 червня 2021 року у класичному університеті Тернополя відбулося останнє засідання Вченої ради. Ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий  привітав професорсько-викладацький колектив: «Дорогі колеги! Минув ще один успішний навчальний рік у Західноукраїнському національному університеті. Разом із вами ми зміцнювали позиції у рейтингах, удосконалювали бренд нашого вишу,  досягали високих результатів, змінювали та впроваджували інновації у навчальний процес  –   це все доказ того, що наш заклад  вищої освіти  йде тільки уперед, прогресує, захоплює своїми ідеями та якісно вдосконалює рівень надання освітніх послуг. Я бажаю усім вам невичерпного завзяття і творчої наснаги, адже ваша праця, цілеспрямованість  та наполегливість є основною складовою поступу класичного університету Тернополя!»

З  особливою шанобливістю Андрій Ігорович вручив грамоти Верховної Ради України декану соціально-гуманітарного факультету Оксані Гомотюк  та завідувачу кафедри кібербезпеки Василю Яцківу за заслуги перед українським народом. Нагрудним знаком «Почесний професор університету» нагороджено: Ярослава Крупку, Валентину Слому, Сергія Надвиничного, а званням "Почесний працівник" нагороджено: Ларису Микитюк, Руслану Шпінталь, Мирославу Косюк, Надію Чернюх, Оксану Попко,  Наталю Міхалович, Ольгу Охольську, Ігоря Чипинюка, Ольгу Циквас. Грамоту Тернопільської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок  у розвиток національної освіти та підготовку висококваліфікованих фахівців отримали: Сергій Шандрук, Борис Процик, Максим Живко, Ігор Романець, Оксана Шиманська, Ірина Шкіцька. Сертифікатом  за активну участь у V-му  Міжнародному конкурсі для студентів та школярів «Реклама-фест»  було нагороджено: Андрія Ільницького, Катерину Лешик, Ірину Леонову, Артура Пітеру, Сергія Онищика, Роксолану Гулянич, Богдана Заставнюка, Андрія Ваврика. Дипломом лауреата нагороджено студію хореографії «TNG dance company», гурт «Етноріка»,                 «Інтонація», поетичну студію «Весна»,  народний художній театр пісні «Для тебе», солісткок-вокалісток Тетяну Шарган, Катерину Бабійчук,  Еленонору Атамначук.

Диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі  студентських наукових робіт отримала Олена Бондарук й Андріана Максимович, а подяку – Ярослав Крупка, Наталія Зарудна, Ольга Іващук.  За сумлінне ставлення до роботи, ефективну та креативну діяльність у соцмережах, популяризацію класичного університету Тернополя та формування позитивного іміджу ЗУНУ нагородили:  Рибака Олександра, Говеру Діану, Всеволода Обертаса, Козловського Сергія, Танавську Уляну і Божаківську Катерину. Грамотами від ректора нагороджено: Уляну  Коруц, Зіновію Козар, Олега Шевчука, Вікторію Коробій.

Порядок денний був дуже насиченим. Члени Вченої ради розглядали питання про створення у структурі ЗУНУ відділу з питань розробки та реалізації інтернет-проєктів та  Лабораторії суспільного моделювання,  визнання іноземних документів про освіту студентів ЗУНУ, затвердження тем дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора наук,  відкриття докторантури за спеціальністю 032 «Історія та археологія», розглядали рівень навчально-методичного забезпечення платформи дистанційного навчання MOODLE.