» » Директор ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина ЗУНУ Ірина Іващук призначена Почесним консулом Республіки Сенегал у місті Тернопіль

Дата: 22-06-2021, 17:37 | Автор:

Сьогодні на засіданні Вченої ради Західноукраїнського національного університету відбулася урочиста подія. Ректор Андрій Крисоватий повідомив присутнім, що Міністерство Закордонних Справ України засвідчило, що Ірина Іващук на підставі консульського патенту від 01 червня 2021 року та відповідно до статті 12 Віденської конвенції про консульські зносини від 24 квітня 1963 року визнана як Почесний консул Республіки Сенегал у місті Тернопіль.

«Нам дуже приємно, що директор навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, доктор економічних наук, професор Ірина Іващук стала Почесним консулом Республіки Синегал у місті Тернопіль. Це вперше в історії класичного університету Тернополя!» - зазначив голова Вченої ради.

Професорсько-викладацький колектив та студенти щиро вітають пані Ірину та бажають нових здобутків та міжнародній арені.