» » Німецько-африкансько-український проєкт із міжкультурної комунікації

Німецько-африкансько-український проєкт із міжкультурної комунікації

Дата: 11-06-2021, 14:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти Українсько-німецької факультет-програми із міжнародної  економіки Західноукраїнського національного університету Софія Данилюк, Аліна Папай, Діана Левик, Тетяна Троніцька, Станіслав Петришин, Крістіан Горн (Christian Horn aus Seoul, Südkorea, Hankuk University of Foreign Studies), Софі Борншойєр  (Sophie Bornscheuer aus Maputo, Pädagogische Universität Mosambik) та в.о. директора Міжнародної школи комунікацій, професор Ольга Царик  взяли участь у німецько-африкансько-українському проєкті  з міжкультурної комунікації.

Молодь мала  можливість спілкуватися німецькою мовою зі студентами з Німеччини та Африки у робочих групах.

Організатори заходу – Ріко Ерен (Dozent Rico Ehren aus Kapstadt, Südamerika), д-р Андреас Торстен (Dr. Andreas Torsten aus der Universität Potsdam, Deutschland).

Юнаки та дівчата класичного університету Тернополя поділилися своїми враженнями.

Софія Данилюк: «Die Zoom-Konferenz hat mir sehr gut gefallen, weil ich Deutsch sprechen und neue Leute kennenlernen konnte. Für mich ist es interessant, frei mit Ausländern zu sprechen und etwas Neues über ihr Land zu erfahren».

Станіслав Петришин: «Ich habe das heutige Treffen auf der Zoom-Plattform sehr genossen. In Kleingruppen diskutierten wir weltdeutsche Themen und verbesserten so unsere Sprachkenntnisse in Deutsch. Es war sehr schön, mit allen Konferenzteilnehmern zu kommunizieren».

Аліна Папай: «Es war ein sehr interessantes Treffen. Ich habe ausländische Studenten kennengelernt. Wir haben über verschiedene Themen gesprochen. Die Atmosphäre war sehr cool und nicht angespannt».

Міжкультурна комунікація – сприяє особистісному зростанню наших студентів закладу вищої освіти.