» » Ніч у бібліотеці: цікаво та креативно

Ніч у бібліотеці: цікаво та креативно

Дата: 9-06-2021, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чим живе сучасна бібліотека? Що знаєте про неї ви? За давньою традицією, розпочатою ще у 2018 році  колективом бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету було  проведено промо-акція «Ніч у бібліотеці».

Студенти навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ, викладачі та куратори груп  виступили у ролі нічних читачів. Присутні мали змогу поринути у незабутню атмосферу бібліотеки, грали у різноманітні інтелектуально-розважальні ігри, зокрема у квест-гру «Лабіринтами книжкових полиць», «Мафію», «Що? Де? Коли?», переглядали короткометражні соціальні відеоролики та вели активну дискусію.

Творча гра «Цікаві вірші» викликали безліч позитивних емоцій! Молодь римувала вірші та отримувала призи за найцікавіші інтерпретації.  З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!