» » Практичне заняття у "Імітаційному банку"

Практичне заняття у "Імітаційному банку"

Дата: 8-06-2021, 16:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти четвертого курсу факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету взяли участь у практичних заняттях-тренінгах за програмою «Автоматизована банківська система Б2».

Заняття проходили у спеціалізованому тренінг-центрі «Імітаційний банк», який нещодавно був відкритий при кафедрі банківського бізнесу. Даний структурний підрозділ факультету дозволяє технологічно відтворити аспекти діяльності банківської установи.

Усі учасники отримали сертифікати!

Дякуємо ректору класичного університету Тернополя Андрію Крисоватому за підтримку у функціонуванні програмного забезпечення «Автоматизована банківська система Б2», адже використання «Імітаційного банку» під час навчання – вагомий крок на шляху до підвищення ефективності підготовки майбутніх фахівців!