» » Волейболістки ЗУНУ – чемпіони України!

Волейболістки ЗУНУ – чемпіони України!

Дата: 7-06-2021, 15:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 1-5 червня 2021 року, у спортивному комплексі Західноукраїнського національного університету №1 тривав фінальний тур Чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга», серед дівчат 2006 року народження. У змаганнях взяли участь 7 команд, а саме:

1. «Галичанка-КЗ КДЮСШ»( м. Тернопіль).
  2. «Чернівецька –ОДЮСШ»(м. Чернівці).
  3. «Спортліцей» (м. Біла Церква).
  4. «ДЮСШ» (м. Ірпінь).
  5. «ЧОКДЮСШ-ДЮСШ» (м. Чернігів).
  6. «КЗ ХПКСП ХОР» (м. Харків).
  7. «ДОСКСП ім. С. Бубки» (м. Бахмут).

Команда Галичанка-КЗ КДЮСШ в груповому етапі здобула перемоги над командами ДОСКСП ім. С. Бубки, ЧОКДЮСШ-ДЮСШ «Чернігів», Ірпінь –ДЮСШ та з першого місця вийшли у півфінал, де зустрілись з командою Чернівецької –ОДЮСШ, результат гри 3:0 на користь наших дівчат.

У фіналі змагань наші волейболістки зустрілись з командою Спортліцей, який зумів нав’язати боротьбу лише у першій партії(26:24 на користь тернопільчанок). У наступний двох партіях волейболістки Галичанки-КЗ КДЮСШ не залишили шансів суперницям та перемогли 25:11 та 25:12. У підсумку перемога наших дівчат з рахунком 3:0 та звання чемпіонок України.

Відкривали захід завідувач кафедри фізичної реабілітації і спорту ЗУНУ Роман Гах та директор КЗ КДЮСШ з ігрових видів спорту Михайло Валько.

Звання кращих гравців турніру у наступних номінаціях здобули:

-        Кращий блокуючий – Леонова Вікторія (м. Бахмут);

-        Кращий зв’язуючий – Голод Діана (м. Тернопіль);

-        Кращий захисник – Туркула Вероніка (м. Тернопіль);

-        Кращий нападник – Грицик Богдана (м. Тернопіль);

-        Кращий діагональний – Савченко Христина (м. Біла Церква);

-        MVP чемпіонату – Пекнич Вероніка ( м. Тернопіль).

Закриття змагань провели  начальник управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР Микола Круть та завідувач кафедри фізичної реабілітації і спорту ЗУНУ Роман Гах.

Спорт – це майбутнє,  крок уперед, та невід'ємна частина нашого життя!