» » Вітаємо студентів, які пройшли конкурсний відбір на семестрове навчання в одному з провідних зво-партнерів Республіки Польща!

Дата: 2-06-2021, 12:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

31 травня 2021 р. відбувся конкурсний відбір на семестрове навчання у зво-партнерах Республіки Польща упродовж осіннього семестру 2021-2022 навчального року.

Члени комісії ретельно ознайомилися з поданими резюме студентів та документами, які засвідчують здобутки претендентів і врахувавши результати складання екзамену з іноземних мов, сформували рейтинговий список претендентів на навчання:

Рейтинговий список
Завантажити Переглянути онлайн

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо плідного навчання у зво-партнерах Республіки Польща в осінньому семестрі 2021/2022 навчального року.

Координатор Українсько-польської програми – Щирба Ірина (097 277 7020)