» » Класичний університет Тернополя – лідер XVI літньої Універсіади України з легкої атлетики!

Дата: 1-06-2021, 16:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29-30 травня у  Івано-Франківську відбулася XVI літня Універсіада України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 308 легкоатлетів з 44-ох закладів вищої освіти України.

Збірну команду Західноукраїнського національного університету представляли 9 спортсменів, які вибороли 6 медалей (3 золоті і 3 срібні нагороди) в різних дисциплінах, а саме:

Михайло Гаврилюк -1 місце в метанні молоту (випускник КЕПІТ)

Палій Павло -1 місце в метанні спису (ФКІТ)

Малосілов Олександр -1 місце в потрійному стрибку (ФЕУ)

Макух Василь -2 місце в бігу на 200 м (ФКІТ)

Аврамчук Іванна -2 місце в бігу на 100 м (ФФ)

Когут Тетяна -2 місце в бігу на 3000 м з/п (ЮФ)

На особливу увагу заслуговує виступ Когут Тетяни, яка виконала на цих змаганнях вперше норматив кандидата у майстри спорту України, а Гаврилюк Михайло – норматив майстра спорту України міжнародного класу та норматив для участі в Олімпійських іграх-2021 в м. Токіо (Японія)

Класичний університет Тернополя – перший серед усіх університетів Західної України!

Наша сила – в єдності! Вітаємо переможців!