» » Інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE»

Інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE»

Дата: 14-05-2021, 18:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету  щойно завершився V Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» на кубок ректора класичного університету Тернополя Андрія Крисоватого.

Близько  півсотні команд демонстрували свої знання у трьох секціях: права, правоохоронної діяльності та міжнародного права.

Учасники вирішували захоплюючі завдання та інтелектуальні рівняння, брали участь у дебатах, конкурсі капітанів, мозковому штурмі та демонстрували навички стрільби. У ході напруженої боротьби призерами стали:

У правовій секції

1 місце - команда «De Jure», м. Золочів

2 місце - команда «Добро і честь», м. Тернопіль

3 місце - команда «Bona Fides», м. Тернопіль

У секції міжнародного права

1 місце - команда «Сила Слова»

2 місце - команда «Антитіла»

3 місце - команда «Astrohatch»

У секції правоохоронної діяльності

1 місце - Команда  «Tabula rasa»

2 місце - Команда «Кепітівські кульбабки»

3 місце - Команди «Libertas» і «Свідомі»

Усі команди отримали цінні подарунки.

Щиро дякуємо спонсорам - ТОВ «Технобудцентр», Готельно-розважальному комплексу «Алігатор», будівельній компанії «Креатор-Буд», ресторатору Петру  Заставному, Почесному консулу Угорщини у місті Тернопіль Тетяні Чубак за сприяння в організації та проведенні турніру.

Вітаємо переможців та бажаємо нашій молоді натхнення, впевненості у власних силах, кожен з вас – народжений перемагати! До нових зустрічей!

Усі фотографії ви можете переглянути на фейсбуці - https://www.facebook.com/ZUNUniversity